Lokalizacja

oprogramowanie, gry, strony internetowe

Być może masz świetną i oryginalną grę, wyjątkowe oprogramowanie lub stronę internetową, ale bariera językowa sprawia, że nie możesz dotrzeć do wszystkich użytkowników? Nie każdy rozumie angielski. Użytkownicy Twojego oprogramowania na pewno chcą w pełni poznać wszystkie funkcje, gracze chcą zrozumieć żarty i odniesienia kulturowe w fabule, a osoby przeglądające Twoją stronę chcą poczuć,
że kierujesz swoje słowa właśnie do nich.

Zlokalizowane gry bawią bardziej. Zlokalizowane oprogramowanie dociera dalej. Zlokalizowane strony przemawiają skuteczniej.Jak skorzystasz na współpracy ze mną?

 • Otrzymasz poprawnie zlokalizowane produkty, które skutecznie przekazują Twoje przesłanie na przestrzeni różnych kultur.

 • Będziesz mieć bezpośredni kontakt z osobą tłumaczącą tekst, bez żadnych pośredników. To oznacza oszczędność czasu i pieniędzy.

 • Kod źródłowy i tagi zostaną zachowane. Dobrze posługuję się i słowem i kodem.

 • Będziesz mieć możliwość wprowadzenia produktów w jęz. niemieckim lub angielskim na polski rynek. Twoi potencjalni klienci będą mogli zapoznać się
  z Twoją ofertą w ich języku ojczystym, co zdecydowanie poprawi wizerunek firmy
  i wzbudzi zaufanie.


  Dlaczego warto ze mną współpracować?

 • Znam się na słowach i na kodach
  Dzięki wiedzy i doświadczeniu w zakresie tłumaczeń oraz programowania i projektowaniu stron mogę zlokalizować angielskie i niemieckie produkty i dostosować je do polskiego odbiorcy. W nowej wersji językowej kod źródłowy będzie oczywiście idealnie zachowany. Możesz mi zaufać, słowa i kody nie są mi obce.

 • Pozostaję w kontakcie
  W trakcie trwania projektu szybko reaguję i odpowiadam na zapytania i prośby klientów. Zawsze możesz uzyskać informacje o postępie pracy. Możesz skontaktować się ze mną telefonicznie lub e-mailowo, od godz. 9 do 18, od poniedziałku do piątku.

 • Oferuję rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów
  Usługi lokalizacji zawsze są dostosowane do potrzeb klientów. Przed rozpoczęciem projektu omówimy Twoje oczekiwania i cele, aby utworzyć zlokalizowaną wersję produktu odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Jeśli wymaga tego projekt, współpracuję także z informatykami lub innymi specjalistami ds. lokalizacji, aby zaoferować moim klientom idealne rozwiązania.

 • Jestem punktualna
  Twoje projekty lokalizacji zawsze będą gotowe w ustalonym terminie. Szanuję Twój czas.

  Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać darmową wycenę!