Tłumaczenia

z zakresu IT

Branża IT nieustannie się rozwija. Dlatego coraz więcej jest klientów i użytkowników, którzy chcą w pełni zrozumieć wszystkie nowości informatyczne i technologiczne. Na przeszkodzie często stoi jednak bariera językowa. Twoim programom, innowacyjnym systemom
i rozwiązaniom informatycznym musi towarzyszyć jasny i zrozumiały język. I nie chodzi tu tylko o język programowania, ale także o język naturalny, który pomoże skutecznie przekazać Twoją treść.

Jak skorzystasz na współpracy ze mną?

 • Otrzymasz bezbłędne tłumaczenie z języka niemieckiego lub angielskiego na polski, które przyczyni się do sukcesu Twojego produktu.

 • Będziesz mieć bezpośredni kontakt z osobą tłumaczącą tekst, bez żadnych pośredników. To oznacza oszczędność czasu i pieniędzy.

 • Twoje teksty będą poprawne nie tylko językowo, lecz również terminologicznie. Znam się na IT, rozumiem Twój język.

 • Będziesz mieć możliwość wprowadzenia produktów dostępnych obecnie w jęz. niemieckim lub angielskim na polski rynek. Twoi potencjalni klienci będą mogli zapoznać się
  z Twoją ofertą w ich języku ojczystym, co zdecydowanie poprawi wizerunek firmy
  i wzbudzi zaufanie.


  Dlaczego warto ze mną współpracować?

 • Rozumiem język IT
  Dzięki wiedzy i doświadczeniu w zakresie tłumaczeń oraz informatyki mogę przygotować teksty poprawne językowo i terminologicznie.
  Wraz z rozwojem branży pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie IT, uczestnicząc w konferencjach, biorąc udział w kursach
  i szkoleniach. Możesz mieć pewność, że Twoje pomysły zostaną zrozumiane.

 • Pozostaję w kontakcie
  W trakcie trwania projektu szybko reaguję i odpowiadam na zapytania i prośby klientów. Zawsze możesz uzyskać informacje o postępie pracy. Możesz skontaktować się ze mną telefonicznie lub e-mailowo, od godz. 9 do 18, od poniedziałku do piątku.

 • Oferuję rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów
  Usługi tłumaczeniowe i językowe zawsze są dostosowane do potrzeb i wymagań klientów. Przed rozpoczęciem projektu omówimy Twoje oczekiwania i cele, abym mogła dostosować tekst do Twoich potrzeb. Bez względu na to, czy chcesz podzielić się informacjami, zdobyć więcej klientów lub udostępnić swoim użytkownikom zrozumiałe instrukcje, pomogę Ci skutecznie zrealizować Twój cel.

 • Jestem punktualna
  Twoje tłumaczenie zawsze będzie gotowe w ustalonym terminie. Szanuję Twój czas.

  Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać darmową wycenę!