Tłumaczenia

z zakresu fotografii

Obraz wyraża więcej niż tysiąc słów, ale czasami potrzebny jest jasny i zrozumiały język. Twoje instrukcje obsługi, opis i specyfikacja produktów lub artykuły o fotografii muszą być dostosowane do docelowego odbiorcy. Bez względu na to, czy Twój materiał skierowany jest do początkujących lub zaawansowanych fotografów, musisz mieć pewność, że wszystkie teksty są zrozumiałe i interesujące. A najlepszy sposób na osiągnięcie tego celu to oferowanie materiałów w języku ojczystym Twoich docelowych odbiorców.

Mogę pomóc Ci dotrzeć do polskich użytkowników, tłumacząc angielskie i niemieckie teksty o fotografii. Otrzymasz tłumaczenia, które są poprawne językowo, zawierają odpowiednią terminologię z zakresu fotografii i są dostosowane do Twoich polskich odbiorców.Jak skorzystasz na współpracy ze mną?

 • Otrzymasz bezbłędne tłumaczenia z zakresu fotografii, które skutecznie przekażą Twoje przesłanie.

 • Będziesz mieć bezpośredni kontakt z osobą tłumaczącą tekst, bez żadnych pośredników. To oznacza oszczędność czasu i pieniędzy.

 • Twoje teksty będą mieć spójną i dokładną terminologię z zakresu fotografii. Znam się na tej dziedzinie i rozumiem język fotografii, tak jak i Ty.

 • Będziesz mieć możliwość wprowadzenia produktów w jęz. niemieckim lub angielskim na polski rynek. Twoi potencjalni klienci będą mogli zapoznać się
  z Twoją ofertą w ich języku ojczystym, co zdecydowanie poprawi wizerunek firmy
  i wzbudzi zaufanie.


  Dlaczego warto ze mną współpracować?

 • Rozumiem język fotografii
  Ponieważ pracowałam jako fotografka przez kilka lat, znam branżę fotografii całkiem dobrze. Rozumiem terminologię i techniki fotografowania, które pomagają stworzyć dobre ujęcia. To doświadczenie połączone z wiedzą i umiejętnościami w zakresie tłumaczeń oraz pasja do fotografii
  i języków zapewnią, że otrzymasz poprawne tłumaczenie tekstów związanych z fotografią. Twoje instrukcje, kursy i opisy produktów zostaną przetłumaczone przez miłośniczkę fotografii dla innych miłośników fotografii.

 • Pozostaję w kontakcie
  W trakcie trwania projektu szybko reaguję i odpowiadam na zapytania i prośby klientów. Zawsze możesz uzyskać informacje o postępie pracy. Możesz skontaktować się ze mną telefonicznie lub e-mailowo, od godz. 9 do 18, od poniedziałku do piątku.

 • Oferuję rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów
  Moje tłumaczenia tekstów fotograficznych są zawsze dostosowane do potrzeb klientów. Omówimy Twoje potrzeby i oczekiwania, abym mogła przygotować tłumaczenia spełniające Twoje wymagania. Bez względu na to, czy chcesz podzielić się informacjami, wprowadzić produkty na polski rynek lub zaoferować swoim użytkownikom poprawne instrukcje obsługi, pomogę Ci skutecznie zrealizować Twój cel.

 • Jestem punktualna
  Twoje projekty lokalizacji zawsze będą gotowe w ustalonym terminie. Szanuję Twój czas.

  Skontaktuj się ze mną, aby otrzymać darmową wycenę!